Spotykam się ze Szwedem. Byliśmy niedawno - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Spotykam się ze Szwedem. Byliśmy niedawno

Spotykam się ze Szwedem. Byliśmy niedawno po raz pierwszy razem u jego rodziców. Jego mama nakładając ciasto wszystkim nałożyła normalnie, a mi z teatralnym rozmachem nałożyła do góry nogami. Podobno jakieś stare szwedzkie przysłowie mówi, że jeśli w towarzystwie są panny i któraś z nich dostanie nienaruszony kawałek ciasta to ona jako pierwsza stanie na ślubnym kobiercu. Chyba "teściowa"niezbyt mnie polubiła.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA