Pierwszy raz od dawna mogłam pospać dłużej, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pierwszy raz od dawna mogłam pospać dłużej,

Pierwszy raz od dawna mogłam pospać dłużej, ale nic z tego nie wyszło bo obudził mnie krzyk mojego przerażonego męża. Chwilę później wparował do sypialni i stwierdził, że musimy ograniczyć tłuszcze w diecie bo sika tłuszczem. Chwilę mi zajęło zrozumienie, że to stary rosół, który wieczór wcześniej wylałam do toalety najwyraźniej się nie spłukał do końca, a ukochany myślał, że to jego mocz...
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA