Bardzo podobała mi się dziewczyna, która - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Bardzo podobała mi się dziewczyna, która

Bardzo podobała mi się dziewczyna, która była hodowczynią yorków. Zagadałem, w rozmowie wyszło, że też mam takiego psa (a nie mam). Po kilku spotkaniach stwierdziła, że chciałaby zobaczyć jak mieszkam. Qurna, pożyczyłem yorka od matki kumpla, żeby nie było, że kłamałem. Żeby go obłaskawić, troszkę go podkarmiałem szynką, serem żółtym itd. Kiedy przyszła dziewczyna, pies dostał amoku - zaczął gwałcić jej nogę, podarł jej rajstopy, pogryzł mi rękę, którą go odsuwałem. Po całej akcji, jak go zamknąłem w salonie, dostał potężnej sraczki. Nie wiedziałem, że ten skurczybyk jest agresywny w stosunku do samców, gdy w pobliżu pojawia się suczka z cieczką. Suki mojej wybranki miały cieczkę, a mnie potraktował, jak rywala. I jeszcze się dowiedziałem, że york je dziennie 10 dkg jedzenia - ja mu dałem naraz w sumie ze dwa razy tyle... A także, że małego, gryzącego psa trudniej złapać niż dużego. Z randki wyszły nici, a ja zyskałem 2 szwy i opinię kłamcy .
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA