Jakiś czas temu poznałam chłopaka. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jakiś czas temu poznałam chłopaka.

Jakiś czas temu poznałam chłopaka. Postanowiłam umówić się z nim na spotkanie. Mieliśmy spotkać się w sobotę, ale później okazało się, że ten termin mu nie pasuje i przełożyliśmy spotkanie na piątek. Czekałam ponad dwie godziny w parku, na strasznym mrozie, robiąc z siebie idiotkę. Jedyne, co od niego usłyszałam, to: "Sorry, myślałem, że tylko sobie jaja robisz".
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA