Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła

Dzisiaj miało nastąpić uwieńczenie dzieła jakim było dostarczenie 3 próbek kału do sanepidu w ciągu 3 kolejnych dni. Po wypiciu hektolitrów ziółek na zaparcia, zjedzeniu kilku przeterminowanych jogurtów i setkach przysiadów/brzuszków misja była już prawie zakończona ale traf chciał, że w drodze do sanepidu w tramwaju w którym jechałam kieszonkowcy zrobili akcję "sztuczny tłum"i okradli calutki wagon. Ludzie potracili komórki i portfele - mnie zginął tylko malutki, niepozorny pakunek z zewnętrznej kieszeni torby...
REKLAMA


Spotykałam się z facetem przez 2 miesiące.

Spotykałam się z facetem przez 2 miesiące. Zazwyczaj dzieliliśmy się rachunkami za jedzenie na mieście po połowie, ale jako, że ostatnio dostałam podwyżkę w ramach świętowania zaproponowałam mu, że ja stawiam. Zamówił rzeczy za 4 STÓWKI, poprosił o zapakowanie większości na wynos bo nie dał rady tyle zjeść, a na koniec zerwał ze mną i wyszedł z zapakowanym jedzeniem.

REKLAMA


Mam tak silną nietolerancje laktozy, że jak

Mam tak silną nietolerancje laktozy, że jak zaczęłam karmić swoją pierwszą córeczkę to każdy kontakt mojej skóry z własnym mlekiem kończył się bolesną wysypką.

REKLAMA
REKLAMA