Zbliżały się urodziny mojego taty. Na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zbliżały się urodziny mojego taty. Na

Zbliżały się urodziny mojego taty. Na allegro jakimś cudem znalazłem dokładnie taki skuter jaki jemu się marzy. Wygląda dokładnie tak jak zwykły tylko, że jest elektryczny. Od razu chciałem go kupić jednak na licytacji ktoś ciągle podbijał moją cenę, był to jakiś jeden zawzięty użytkownik. Dopiero po wygraniu aukcji na urodzinach dowiedziałem się, że tym użytkownikiem był mój starszy brat. Dzięki temu za prezent dla mojego tatusia zapłaciłem ponad 7 tysięcy, a mogłem za ok 4 tysiące, gdy reszta osób się wycofywała z licytacji.
REKLAMA


Mamy psa. Ostatnio kupiłam mu takie specjalne

Mamy psa. Ostatnio kupiłam mu takie specjalne dropsy z witaminami, o smaku śmietankowym.

Zauważyłam, że trochę za szybko znikały i pomyślałam, że moja dziesięcioletnia córka dawała mu dodatkowe za moimi plecami.

No cóż, pomyliłam się nieco - córka sama je zjadała.

REKLAMA


Wystawiłem szczerą i kulturalną, ale

Wystawiłem szczerą i kulturalną, ale negatywną opinię o pewnym sprzedawcy na Allegro. Tydzień później dostałem wielką i wypchaną kopertę od tegoż sprzedawcy. Pomyślałem, że to jakiś upominek w ramach przeprosin za fatalną obsługę. Otworzyłem kopertę, a z niej wysypała się niesamowita ilość konfetti.

Sprzątanie tego to była istna masakra, a wciąż po paru tygodniach znajduję pierd*lone konfetti w najdziwniejszych miejscach w mieszkaniu.

REKLAMA
REKLAMA