Mam dzisiaj urodziny. Na przerwie obiadowej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam dzisiaj urodziny. Na przerwie obiadowej

Mam dzisiaj urodziny. Na przerwie obiadowej w stołówce koledzy zaczęli mi śpiewać sto lat. Inni dołączali i po chwili ze 100 osób śpiewało. Tak mnie to wzruszyło, że aż mi głos odebrało, ale szybko doszłam do siebie kiedy usłyszałam "A taaaaa Dorota, nie ta laska!"i wszyscy się rozeszli. Ani jedna osoba nie złożyła mi faktycznych życzeń! To była dla mnie błyskawiczna zamiana euforii w doła.
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA