Niedaleko mojego mieszkania remontują - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedaleko mojego mieszkania remontują

Niedaleko mojego mieszkania remontują drogę i skrzyżowanie. Dojazdy do pracy wydłużyły mi się z 15 minut czasem nawet do godziny, więc szefowa pozwoliła mi przyjeżdżać do biura raz w tygodniu. W pozostałe dni pracuję z domu. Udało mi się, zrobić spory postęp w dużym projekcie i zadowolona powiedziałam do siebie: "Tak jest dziewczyno. Zasłużyłaś na kawę i zmianę tampona!". Przerażone spojrzenia kolegów z biurek obok uświadomiły mi, że tym razem jednak jestem w biurze. Jeśli tak zdziczałam po 2 tygodniach pracy z domu, nie wiem co by się ze mną działo po dłuższym czasie.
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA