Wynajęliśmy w wakacje razem ze znajomymi - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wynajęliśmy w wakacje razem ze znajomymi

Wynajęliśmy w wakacje razem ze znajomymi żaglówkę w Chorwacji. Kumpel zabrał ze sobą nową dziewczynę, która bardzo nie przypadła ekipie do gustu. Sprawiała wrażenie samolubnej, zadufanej w sobie i mocno przeświadczonej o swojej niebywałej urodzie. Wszystkim działała na nerwy, dlatego kiedy jednego dnia pstrykała sobie selfiki i upuściła aparat wszyscy tylko uśmiechali się pod nosem. Ona natychmiast wyskoczyła za burtę żeby złapać aparat, ale zupełnie niepotrzebnie bo miała go przecież przyczepionego do nadgarstka.
REKLAMA


Zauważyłam niezłego przystojniaka w kawiarni

Zauważyłam niezłego przystojniaka w kawiarni czytającego książkę. Podeszłam do niego i zapytałam co czyta.

Odpowiedział, że "Jak nie wtykać nosa w cudze sprawy"autorstwa "Pierd*l się". Normalnie jestem mistrzynią podrywu.

REKLAMA


Byłam dziś w sklepie świadkiem

Byłam dziś w sklepie świadkiem (i uczestnikiem) takiej sytuacji: Kobieta z dzieckiem stoją w kolejce do kasy i żebrają, proszą ludzi o złotówkę czy dwie.

Dziecko bardzo chce wafelka za 80 groszy, ale mama odmawia, mówiąc, że nie czas na słodycze, bo trzeba kupić chleb i na batona nie starczy (dodam, że nic nie położyła na taśmę). Wzięłam więc tego batona i podałam chłopcu, mówiąc, że zapłacę. Kobieta odparła, że woli dostać tę złotówkę, a nie batona dla synka, bo brakuje jej do chleba. Dałam jej też złotówkę, bo to przecież prawie nic.

Kiedy nadeszła ich kolej, kobieta zamiast poprosić o chleb powiedziała cicho do kasjerki "Marlboro czerwone setki pani da"po czym zapłaciła, wyszła i tyle. Aha, no i oczywiście dziecko batonika nie dostało.

REKLAMA
REKLAMA