Jestem typem niepoprawnego romantyka. Od - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl


REKLAMA
Jestem typem niepoprawnego romantyka. Od

Jestem typem niepoprawnego romantyka. Od zawsze tak miałem, ale jak spotkałem kobietę moich marzeń, to wiedziałem, że to ona i że gdy pewnego dnia postanowię się jej oświadczyć, to będzie to coś niesamowitego. Po 3 latach udanego związku wiedziałem, że to to i zaplanowałem oświadczyny podczas zmiany czasu, żebyśmy mogli "gratisową"godzinę cieszyć się naszym ogromnym szczęściem. Otóż moja Ukochana odrzuciła moje zaręczyny, a dodatkową godzinę poświęciła na to, żeby mnie uświadamiać jak beznadziejnym byłem dla niej partnerem i nie rozumie, dlaczego tak długo ze mną była.
REKLAMA


Moja babcia bardzo lubi czytać. Na stare lata

Moja babcia bardzo lubi czytać. Na stare lata odkryła fantastykę i bardzo jej się spodobało. Regularnie podrzucam jej nowe pozycje.

Na jej 91 urodziny kupiłam jej sagę Wiedźmina (8 tomów). Babcia zamiast się ucieszyć to się na mnie obraziła bo przecież zanim doczyta do końca to na pewno umrze...

REKLAMA


Kiedy zaczęłam rozszerzać bobasowi dietę to

Kiedy zaczęłam rozszerzać bobasowi dietę to jak na matkę roku przystało dałam mu gorącą zupę, którą się biedaczek poparzył. Od tamtej pory wyrobiłam sobie odruch - zanim podam coś młodemu wpierw biorę odrobinę na palec i sprawdzam temperaturę i smak.

Dzisiaj rano Kubuś zrobił wielką kupę z resztkami niestrawionego jedzenia. Sama nie wiem czemu, ale zadziałał wspomniany odruch. Zorientowałam się dopiero w momencie oblizywania palca.

REKLAMA


Sąsiadka opowiadała mi wzburzona, że jej syn

Sąsiadka opowiadała mi wzburzona, że jej syn nie potrafi się porządnie umyć i od paru dni ma obowiązek mycia się przy niej.

Potrafiłabym to zrozumieć, gdyby jej syn miał parę lat, ale chłop ma lat 19!

REKLAMA


Mój chłopak regularnie wręcza mi kwiaty bez

Mój chłopak regularnie wręcza mi kwiaty bez okazji. Zawsze wydawało mi się, że to takie romantyczne i słodkie.

Dzisiaj zmieniłam zdanie kiedy dostrzegłam w środku bukietu małą karteczkę, a w środku liścik "Spoczywaj w pokoju babciu". Chłopak mieszka niedaleko cmentarza...

REKLAMA