Robiłem wiosenne porządki w szafie i na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Robiłem wiosenne porządki w szafie i na

Robiłem wiosenne porządki w szafie i na samym dnie znalazłem sztuczną brodę - pamiątkę z jakiejś pijackiej imprezy na mieście z kumplami. Na co dzień nie mam zarostu więc ją ubrałem dla jaj i poszedłem zobaczyć reakcję naszej 2-miesięcznej córeczki. Żona akurat zmieniała jej pieluchę po grubszej sprawie i tak się mnie przestraszyła, że odruchowo rzuciła mnie zużytą pieluchą. Mówi się, że kanapka zawsze spada masłem do podłogi, no więc pełna pielucha trafia zawartością w twarz.
REKLAMA


Powiedziałam ojcu, że moim zdaniem ma typowe

Powiedziałam ojcu, że moim zdaniem ma typowe objawy ADHD. Zirytował się na mnie, zaczął na mnie krzyczeć, ale przerwał w połowie zdania bo rozproszył go pies sąsiadów, którego zobaczył za oknem.

Od kiedy tylko pamiętam, tak wygląda każda rozmowa z moim tatą.

REKLAMA


Wszyscy faceci z mojego otoczenia okazywali

Wszyscy faceci z mojego otoczenia okazywali się albo nieudacznikami albo totalnymi kut*sami. Postanowiłam wypróbować popularny serwis randkowy i bardzo szybko tego pożałowałam.

Jednym z pierwszych kolesi, na których trafiłam był mój własny ojciec szukający przygód z dziewczynami w moim wieku. A naprawdę wierzyłam, że rodzice są na tyle szczęśliwi w związku, że dochowują wierności.

REKLAMA
REKLAMA