Gdy zaczęłam dorastać i dostałam kobiecych - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl


REKLAMA
Gdy zaczęłam dorastać i dostałam kobiecych

Gdy zaczęłam dorastać i dostałam kobiecych kształtów, każdy na około zaczął mi mówić, że jestem gruba. Nawet rodzina. Mój dziadek mówił, że moja kuzynka to taka ładna, szczupła, a ja taki baleron, pewnie nigdy sobie męża nie znajdę. Babcia z kolei, żeby mnie "zachęcić"do odchudzania potrafiła mi napluć na talerz z jedzeniem, żebym nie jadła, mówiąc że to dla mojego dobra. Wujek mówił, że mam za duże cycki, ciotka, że mam nalane uda. Według szkolnej pielęgniarki miałam wagę w normie, po prostu miałam bardzo kobiecą budowę - koleżanki były dużo chudsze bo później zaczęły dorastać, niektóre miały nawet niedowagę. Na ich tle postrzegałam siebie jako faktycznie grubą, więc zaczęłam się odchudzać. No i od 5 lat mam anoreksję i nie umiem z niej wyjść. Nawet jak schudłam do sporej niedowagi, to i tak według rodziny nadal jestem gruba, wciąż mi dogadują.
REKLAMA


Mój dziadek ma zapalenie ścięgien kolan.

Mój dziadek ma zapalenie ścięgien kolan. Zalecenia lekarza - dużo odpoczynku. Problem w tym, że dziadek walczy również z hemoroidami.

Zalecenia lekarza - jak najwięcej ruchu. Co by nie zrobił to biedak będzie cierpiał.

REKLAMA


Oglądałem mecz i mnie przycisnęło. Poszedłem

Oglądałem mecz i mnie przycisnęło. Poszedłem do kibelka, który jest na piętrze i zostawiłem drzwi otwarte żeby chociaż słyszeć co się dzieje. Papier toaletowy wymsknął mi się z rąk i poleciał w dół schodów.

W tym momencie na schody wszedł mój brat z dziewczyną, którzy wrócili wcześniej z zakupów i zastali mnie na górze schodów z gaciami w kostkach, zwijającego gorączkowo papier toaletowy.

REKLAMA


Teściowa ma straszne ciśnienie żeby uczyć

Teściowa ma straszne ciśnienie żeby uczyć naszego 1,5 rocznego synka. Nieustannie w trakcie zabawy padają "a jak robi...", "a jak się to nazywa...", "a powiedz ...". Nam się to średnio podoba, ale nie jesteśmy w stanie jej przemówić do rozsądku, a że sporo się synem zajmuje to nie chcę konfliktów.

Wczoraj odebrałam Kubę od babci, która miała łzy w oczach. Na początku nie chciała się przyznać o co chodzi, ale w końcu się przyznała. Kupiła jakąś książkę, ze zwierzętami egzotycznymi i zaczęła "uczyć"młodego jak wygląda kakadu, jak kangur, a na widok goryla syn entuzjastycznie wykrzyczał BABA!

REKLAMA


Chłopak ze mną zerwał po 3-latach związku.

Chłopak ze mną zerwał po 3-latach związku. Wróciłam cała we łzach do domu i pożaliłam się rodzicom. Moja mama pokiwała tylko w zamyśleniu głową i powiedziała, że prędzej czy później to musiało się tak skończyć.

Mój tata mnie przytulił i zapytał tylko czy dam radę odzyskać od byłego statyw do aparatu, który mu pożyczył bo bardzo go lubi.

REKLAMA