Gdy zaczęłam dorastać i dostałam kobiecych - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Gdy zaczęłam dorastać i dostałam kobiecych

Gdy zaczęłam dorastać i dostałam kobiecych kształtów, każdy na około zaczął mi mówić, że jestem gruba. Nawet rodzina. Mój dziadek mówił, że moja kuzynka to taka ładna, szczupła, a ja taki baleron, pewnie nigdy sobie męża nie znajdę. Babcia z kolei, żeby mnie "zachęcić"do odchudzania potrafiła mi napluć na talerz z jedzeniem, żebym nie jadła, mówiąc że to dla mojego dobra. Wujek mówił, że mam za duże cycki, ciotka, że mam nalane uda. Według szkolnej pielęgniarki miałam wagę w normie, po prostu miałam bardzo kobiecą budowę - koleżanki były dużo chudsze bo później zaczęły dorastać, niektóre miały nawet niedowagę. Na ich tle postrzegałam siebie jako faktycznie grubą, więc zaczęłam się odchudzać. No i od 5 lat mam anoreksję i nie umiem z niej wyjść. Nawet jak schudłam do sporej niedowagi, to i tak według rodziny nadal jestem gruba, wciąż mi dogadują.
REKLAMA


Urodziłam się na wsi i od zawsze uwielbiałam

Urodziłam się na wsi i od zawsze uwielbiałam zwierzęta. Wybór studiów weterynaryjnych był dla mnie oczywistością.

W zeszłym tygodniu zaczęłam mieć poważne problemy z oddychaniem. Okazało się, że jakimś cudem nabawiłam się uczulenia na sierść.

REKLAMA


Moja nastoletnia córka wkręciła dzisiaj

Moja nastoletnia córka wkręciła dzisiaj swojemu 6-letniemu braciszkowi, że w swoje 13 urodziny zamieni się w dziewczynkę bo w naszej rodzinie jest taka przypadłość.

Mimo że od rana wszyscy mu powtarzają, że jego debilna siostra go okłamała (włącznie z nią) młody chodzi przerażony i ciągle płacze, że nie chce być dziewczynką.

REKLAMA
REKLAMA