Bardzo zależało mi na posadzie asystentki w - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Bardzo zależało mi na posadzie asystentki w

Bardzo zależało mi na posadzie asystentki w największej firmie w moim rejonie. Przyszłam na rozmowę kwalifikacyjną, a prezes kazał mi na siebie czekać 2 godziny zanim mnie przyjął. Na wstępie zapytał mnie czy nadal uważam się za osobę zorganizowaną, sumienną i punktualną. Przytaknęłam na co on się roześmiał i powiedział: "Na rozmowę umówieni byliśmy na jutro. Powodzenia w szukaniu pracy gdzie indziej".
REKLAMA


W naszą 3 rocznicę chciałem żonie zrobić wyjątkową

W naszą 3 rocznicę chciałem żonie zrobić wyjątkową niespodziankę. Wziąłem dzień wolny, posprzątałem w domu, kupiłem kwiaty i dobre wino i zająłem się gotowaniem curry, które moja ukochana uwielbia.

Na wejściu usłyszałem "Fuuuuuuu"i wołanie "Kochanie co tak capi, kot znowu się zrzygał?".

REKLAMA


Moja siostra zmaga się z depresją. Od jakiegoś

Moja siostra zmaga się z depresją. Od jakiegoś czasu bierze udział w testach jakichś eksperymentalnych prochów. Gadałem ze szwagrem i on przyznaje, że siostrzyczka naprawdę po nich odżyła, ale leki powodują, że często w nocy lunatykuje i podlewa kwiaty.

Niby nic strasznego, ale z uporem maniaka jego również przez sen traktuje jak roślinę. Wylewa na niego kubek wody jak mu się poszczęści, albo całą konewkę kiedy ma mniej szczęścia po czym kładzie się spać jakby nigdy nic.

REKLAMA
REKLAMA