Moja babcia regularnie wycina dla mnie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja babcia regularnie wycina dla mnie

Moja babcia regularnie wycina dla mnie artykuły z gazet i wręcza mi je przy najbliższym spotkaniu. Zazwyczaj są to teksty o podróżach i innych tematach, które mnie interesują. W te święta kochana babcia wręczyła mi szereg wycinków typu "Jak się malować by wyglądać lepiej niż w rzeczywistości", "Pomocy jestem gruba i chłopacy się ze mnie śmieją!", "Czy zawsze już będziesz samotna?"itp.
REKLAMA


W naszą 3 rocznicę chciałem żonie zrobić wyjątkową

W naszą 3 rocznicę chciałem żonie zrobić wyjątkową niespodziankę. Wziąłem dzień wolny, posprzątałem w domu, kupiłem kwiaty i dobre wino i zająłem się gotowaniem curry, które moja ukochana uwielbia.

Na wejściu usłyszałem "Fuuuuuuu"i wołanie "Kochanie co tak capi, kot znowu się zrzygał?".

REKLAMA


Moja siostra zmaga się z depresją. Od jakiegoś

Moja siostra zmaga się z depresją. Od jakiegoś czasu bierze udział w testach jakichś eksperymentalnych prochów. Gadałem ze szwagrem i on przyznaje, że siostrzyczka naprawdę po nich odżyła, ale leki powodują, że często w nocy lunatykuje i podlewa kwiaty.

Niby nic strasznego, ale z uporem maniaka jego również przez sen traktuje jak roślinę. Wylewa na niego kubek wody jak mu się poszczęści, albo całą konewkę kiedy ma mniej szczęścia po czym kładzie się spać jakby nigdy nic.

REKLAMA
REKLAMA