Doszliśmy z chłopakiem do wniosku, że - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Doszliśmy z chłopakiem do wniosku, że

Doszliśmy z chłopakiem do wniosku, że jesteśmy gotowi żeby pójść na całość. Chwilę później stał przede mną całkiem nagi, ale w butach. Nie chciał ich ściągnąć bo "śmierdzą mu stopy, a nie chce psuć romantycznej atmosfery". Do niczego nie doszło, a przynajmniej w sprawach łóżkowych. Tak się o to pokłóciliśmy, że ostatecznie ze sobą zerwaliśmy.
REKLAMA


Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed

Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed całkiem sporą publicznością. Wymyśliłem sobie, że wejdę na spory głośnik i będę śpiewał z niego, bo zrobi to fajne wrażenie.

Podobno wyglądało całkiem spoko, ale większe wrażenie zrobiłem kiedy potknąłem się przy schodzeniu i przywaliłem w ziemię twarzą... wszystko to w samym środku refrenu.

REKLAMA


Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam

Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam już dość absurdalnych zaleceń przełożonych, ale wszystko co dziwiło mnie do tej pory blednie przy pomysłach naszego nowego szefa działu, który bardzo chciałby się wykazać.

Od jutra, co 15 minut mamy obowiązek raportować w korpo-systemie co robiliśmy przez ostatni kwadrans. Tiaaaa... na pewno bardzo poprawi to produktywność.

REKLAMA
REKLAMA