Wpadł do mnie chłopak i oglądaliśmy razem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl


REKLAMA
Wpadł do mnie chłopak i oglądaliśmy razem

Wpadł do mnie chłopak i oglądaliśmy razem komedię romantyczną. Jak tylko zaczęły się sceny łóżkowe, do pokoju bez pukania wparował mój młodszy brat. Spojrzał na nas, na TV i wykrzyczał "Mamo to nie oni, to w filmieeee!". I tak właśnie zorientowałam się, że moi nadopiekuńczy i nieufni rodzice ukryli u mnie w pokoju podsłuch.
REKLAMA


Podeszła do mnie w tramwaju naprawdę ładna

Podeszła do mnie w tramwaju naprawdę ładna dziewczyna i zapytała czy mógłbym przez parę przystanków udawać jej chłopaka bo właśnie wsiadł jej były i chce mu jasno dać do zrozumienia, że z nimi koniec.

Widząc cherlawego kolesia w okularach zgodziłem się bez wahania. Okazuje się, że pozory mogą bardzo mylić bo koleś w małym paluszku miał sztuki walki, a przypominać mi będzie o tym rozcięta warga i solidna śliwa pod okiem.

REKLAMA


Ojciec miał garaż, dość daleko od bloku, więc

Ojciec miał garaż, dość daleko od bloku, więc często w ciągu dnia stał pod blokiem.
Kiedyś leżąc na kanapie powiedział, żebym odprowadził samochód do garażu. Zrobiłem to wróciłem. Jakiś czas później ojciec wstaje ubiera się i wychodzi.

Wbiega zdyszany po schodach, mówi, że trzeba na policje dzwonić bo samochód ukradli. Gadał przez sen, a ja się nawet nie zorientowałem. Dobrze, że to były czasy gdy jeszcze nie miał komórki. Było by jeszcze zabawniej gdyby zgłosił kradzież nim wrócił do domu.

REKLAMA


Przy pierwszym dziecku teściowa kręciła nosem

Przy pierwszym dziecku teściowa kręciła nosem na każde imię, które wymyśliliśmy i pamiętam, że strasznie mnie to wkurzało. Jestem w kolejnej ciąży i mamy już z mężem ustalone imię, ale za żadne skarby nie chcieliśmy teściowej go zdradzać.

Teściowa powiedziała naszemu 6-letniemu synkowi, że jak jej nie powie to nie dostanie od nas konsoli pod choinkę. Nie dość, że synalek się wygadał, to jeszcze nakręcił się niesamowicie na konsolę, której wcale nie planowaliśmy mu kupować.

REKLAMA


Kumpela z pracy tłumaczyła mi coś, a mnie

Kumpela z pracy tłumaczyła mi coś, a mnie cisnęło na wielkiego bączora. Odczekałam parę sekund po jej wyjściu i ulżyłam sobie. Nie skończyłam go puszczać kiedy do mojego pokoju wróciła kumpela bo zapomniała wspomnieć o jednej kwestii.

Zanim którakolwiek z nas zdążyła jakkolwiek to skomentować, wbiegł nasz szef. Kumpela wyrzuciła z siebie tylko "To ona!"i uciekła, a ja zostałam w bardzo niezręcznej sytuacji.

REKLAMA