Byłam z ojcem na spacerze. Podszedł do nas - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłam z ojcem na spacerze. Podszedł do nas

Byłam z ojcem na spacerze. Podszedł do nas jakiś facet, poklepał ojca po ramieniu i powiedział, że to świetny wybór bo nikt nigdy nie zrobił mu takiego świetnego loda i do tego jeszcze tak tanio. Nie mam pojęcia, co to za koleś ani dlaczego to zrobił, ale rodzina nabrała do mnie dziwnego dystansu. Wszyscy oczywiście twierdzą, że mi wierzą i to był jakiś szajbus, ale chyba jednak odrobina wątpliwości im została. Dzięki chory poj*bie, dzięki twojemu "prankowi"własna rodzina się zastanawia czy może jednak daję d*py na boku!
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA