Mam tak samo na imię jak moja teściowa. W - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl


REKLAMA
Mam tak samo na imię jak moja teściowa. W

Mam tak samo na imię jak moja teściowa. W związku z tym urządzamy je razem. Jednego roku u teściowej, kolejnego u mnie. W tym roku przypadła moja kolej i od samego początku głośno komentowała niedociągnięcia mojego gotowania, chociaż moim skromnym zdaniem potrawy były smaczne i udane. Na koniec wręczyła mi książkę kucharską - prezent od wnuków, który dopiero co dostała i powiedziała: "Masz, Tobie przyda się zdecydowanie bardziej". Dzieciaki oczywiście w płacz i o miłej, rodzinnej atmosferze mogliśmy już zapomnieć.
REKLAMA


Prowadzę zakład szklarski. Ponieważ w

Prowadzę zakład szklarski. Ponieważ w mieście, w którym mieszkam, dominują stare kamienice z drewnianymi oknami, duzo ludzi przychodzi do mnie w celu wstawienia nowej szyby lub uszczelnienia okien.

Ostatnio narzekałem przy mojej córce, że coś mało osób przychodzi i nie starczy mi na czynsz za warsztat. Moja wnuczka to usłyszała. Dziś dowiedziałem się, że wybiła kilku ludziom szyby za pomocą kamieni z przyczepioną moją wizytówką...

REKLAMA


Kiedyś, w związku z moją pracą, prowadziłam

Kiedyś, w związku z moją pracą, prowadziłam badania o zachowaniach ludzi w mediach społecznościowych. W związku z tym posiadałam kilka fałszywych kont na różnych portalach oraz należałam do kilkudziesięciu grup na facebooku.

Raz na jednej z nich adminka rzuciła pytanie "Ile miałyście lat jak straciłyście dziewictwo?", więc z tych kont pododawałam kilkanaście odpowiedzi z bardzo różnymi liczbami aby zbadać reakcję. Nie spodziewałam się tylko jednego. Na jeden z moich komentarzy odpowiedziała moja córka. Komentarz miał treść "14 lat, ale nie żałuję".

Odpowiedź córki "No ja też miałam jakoś 14, ale to była pomyłka, byłam z nim [chłopakiem] tylko tydzień, po tym mnie zostawił".

REKLAMA


Jestem grafikiem komputerowym i na początku

Jestem grafikiem komputerowym i na początku tego roku dostałem zlecenie od amerykańskiej firmy. Stawka zawrotna i nieosiągalna na naszym rynku, więc byłem zachwycony.

Dzisiaj mój kontrakt został zerwany bo ponoć jestem rasistą, a zleceniodawca nie zamierza tolerować takich zachowań. Czym sobie zasłużyłem - stwierdziłem, że przy obecnej kolorystyce jasne tło (najlepiej białe) sprawdzi się zdecydowanie najlepiej.

Amerykanie są totalnie powaleni z tą swoją poprawnością na każdym kroku!

REKLAMA


Latem byliśmy z dzieciakami odwiedzić dalszą

Latem byliśmy z dzieciakami odwiedzić dalszą rodzinę. Niedaleko nich znajduje się małe zoo więc oczywiste było, że musimy je odwiedzić. Dzieciaki były zachwycone. Ja zresztą również bawiłem się super do czasu aż Lama nie napluła mi prosto w twarz i to bardzo obficie.

Chwilę później karmiliśmy jelenie i jeden z nich prawie mnie obsikał. Byłem pewien, że uskoczyłem w porę, ale wtedy zaczął wachlować ogonem i zabryzgał mi swoim moczem w twarz. Bawiłem się jak nigdy.

REKLAMA
REKLAMA