Kumpel, z którym współdzielę biuro wrócił - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kumpel, z którym współdzielę biuro wrócił

Kumpel, z którym współdzielę biuro wrócił właśnie z 3 miesięcznej podróży po Azji. Najbardziej zakochał się w insektach i nieustannie gada o tym, że to jedzenie przyszłości. Jego miłość jest tak wielka, że zostawia wszędzie landrynki i czekoladki żeby zwabić mrówki i jak już je obejdą to zjada je z nieopisaną błogością. Szef powiedział, że docenia go za kreatywne, nieszablonowe myślenie i jeśli mi się coś nie podoba to w każdej chwili mogę odejść.
REKLAMA


W naszą 3 rocznicę chciałem żonie zrobić wyjątkową

W naszą 3 rocznicę chciałem żonie zrobić wyjątkową niespodziankę. Wziąłem dzień wolny, posprzątałem w domu, kupiłem kwiaty i dobre wino i zająłem się gotowaniem curry, które moja ukochana uwielbia.

Na wejściu usłyszałem "Fuuuuuuu"i wołanie "Kochanie co tak capi, kot znowu się zrzygał?".

REKLAMA


Moja siostra zmaga się z depresją. Od jakiegoś

Moja siostra zmaga się z depresją. Od jakiegoś czasu bierze udział w testach jakichś eksperymentalnych prochów. Gadałem ze szwagrem i on przyznaje, że siostrzyczka naprawdę po nich odżyła, ale leki powodują, że często w nocy lunatykuje i podlewa kwiaty.

Niby nic strasznego, ale z uporem maniaka jego również przez sen traktuje jak roślinę. Wylewa na niego kubek wody jak mu się poszczęści, albo całą konewkę kiedy ma mniej szczęścia po czym kładzie się spać jakby nigdy nic.

REKLAMA
REKLAMA