Byłem ubrany w krótkie spodnie i cienką - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłem ubrany w krótkie spodnie i cienką

Byłem ubrany w krótkie spodnie i cienką koszulkę bo w domu akurat hajcował kominek. Żona poprosiła mnie żebym zabezpieczył meble na balkonie bo mocno wieje, a ja niewiele myśląc pobiegłem bez ubierania się. W końcu to tylko moment, a mały szok termiczny pobudzi mi tylko krążenie. Nie przewidziałem, że żona pójdzie wziąć długi relaksujący prysznic, a kot usiądzie sobie na pilocie do żaluzji antywłamaniowych akurat tak niefortunnie, że je zamknie. Czekałem ponad 20 minut aż mnie małżonka łaskawie wpuści. To musiała być zemsta kota, za te sytuacje kiedy od czekał pod oknem i nikt go nie wpuszczał.
REKLAMA


Spotykałam się z facetem przez 2 miesiące.

Spotykałam się z facetem przez 2 miesiące. Zazwyczaj dzieliliśmy się rachunkami za jedzenie na mieście po połowie, ale jako, że ostatnio dostałam podwyżkę w ramach świętowania zaproponowałam mu, że ja stawiam. Zamówił rzeczy za 4 STÓWKI, poprosił o zapakowanie większości na wynos bo nie dał rady tyle zjeść, a na koniec zerwał ze mną i wyszedł z zapakowanym jedzeniem.

REKLAMA


Mam tak silną nietolerancje laktozy, że jak

Mam tak silną nietolerancje laktozy, że jak zaczęłam karmić swoją pierwszą córeczkę to każdy kontakt mojej skóry z własnym mlekiem kończył się bolesną wysypką.

REKLAMA
REKLAMA