Do tej pory miałam na tyle dobre stosunki - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Do tej pory miałam na tyle dobre stosunki

Do tej pory miałam na tyle dobre stosunki z mamą mojego chłopaka, że kiedy dopadło mnie gorsze samopoczucie pożaliłam się jej, że bardzo się boję, że kiedyś mnie zostawi dla innej - atrakcyjniejszej dziewczyny. Przytuliła mnie mocno i powiedziała, że jak jej syn był mały to miał ulubiony kocyk. Mimo że był brudny i porwany to za nic na świecie nie chciał go wymienić na inny. Na koniec powiedziała "on już tak po prostu ma". Teraz to właściwie nie wiem czy ona chciała mnie podnieść na duchu czy mi dowalić.
REKLAMA


Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc

Jestem w ciąży, ale czuję się dobrze więc nadal chodzę do pracy, bo lubię przebywać wśród ludzi.

Dzisiaj do sklepu, w którym pracuję przyszedł starszy pan i na pytanie czy mogę mu jakoś pomóc spojrzał na mnie jak na wariatkę i powiedział: "O ja pierd*le dziecko drogie, pomóż lepiej sobie. Czy Ty nie widzisz jaka Ty jesteś k*rwa gruba?!".

I to starsi ludzi narzekają na tą "dzisiejszą młodzież"?

REKLAMA


Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie

Pracuję w domu opieki w Szkocji. Praca nie należy do lekkich, a pracuję z podopiecznymi, którzy mają demencję.

Pewnego dnia wszedłem do pokoju rezydentki. Zamiast niej, zastałem tam rezydenta, który użył fotela, jak toalety, podtarł się gazetą i wszystko co znajdowało się w bobliżu, wysmarował fekaliami. Niewiele myśĺąc złapałem za klamkę, by wyjść z pokoju...

Tak, klamka też była SOCZYŚCIE wysmarowana. Chyba wszyscy na oddziale słyszeli mój krzyk.

REKLAMA
REKLAMA