Ostatnio zamek mi się zaczął zacinać dlatego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio zamek mi się zaczął zacinać dlatego

Ostatnio zamek mi się zaczął zacinać dlatego wkurzyłem się kiedy znowu nie mogłem otworzyć drzwi po powrocie z imprezy. Byłem solidnie wstawiony, bo dziewczyna zostawiła mnie dla innego przed wszystkimi znajomymi. Na domiar złego jeszcze ten zamek. Wkurzyłem się i przywaliłem w drzwi z bara. Drzwi ustąpiły, a ja wleciałem do przedpokoju. To nie był mój przedpokój. Po pijaku pomyliłem piętra.
REKLAMA


Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed

Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed całkiem sporą publicznością. Wymyśliłem sobie, że wejdę na spory głośnik i będę śpiewał z niego, bo zrobi to fajne wrażenie.

Podobno wyglądało całkiem spoko, ale większe wrażenie zrobiłem kiedy potknąłem się przy schodzeniu i przywaliłem w ziemię twarzą... wszystko to w samym środku refrenu.

REKLAMA


Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam

Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam już dość absurdalnych zaleceń przełożonych, ale wszystko co dziwiło mnie do tej pory blednie przy pomysłach naszego nowego szefa działu, który bardzo chciałby się wykazać.

Od jutra, co 15 minut mamy obowiązek raportować w korpo-systemie co robiliśmy przez ostatni kwadrans. Tiaaaa... na pewno bardzo poprawi to produktywność.

REKLAMA
REKLAMA