Ostatnio zamek mi się zaczął zacinać dlatego - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio zamek mi się zaczął zacinać dlatego

Ostatnio zamek mi się zaczął zacinać dlatego wkurzyłem się kiedy znowu nie mogłem otworzyć drzwi po powrocie z imprezy. Byłem solidnie wstawiony, bo dziewczyna zostawiła mnie dla innego przed wszystkimi znajomymi. Na domiar złego jeszcze ten zamek. Wkurzyłem się i przywaliłem w drzwi z bara. Drzwi ustąpiły, a ja wleciałem do przedpokoju. To nie był mój przedpokój. Po pijaku pomyliłem piętra.
REKLAMA


Mam ostatnio tyle pracy, że dopada mnie coraz

Mam ostatnio tyle pracy, że dopada mnie coraz większe zmęczenie i irytacja na szefostwo.

Licząc na pocieszenie napisałem do dziewczyny, że czuje się w potrzasku i obawiam się, że marnuję najlepszy okres swojego życia na pracę bez perspektyw.

Odpisała, że właśnie do niej dotarło, że dokładnie ta się czuje w naszym związku.

REKLAMA


Mieszkamy na obrzeżu miasta przy lesie i sporo

Mieszkamy na obrzeżu miasta przy lesie i sporo ludzi przyjeżdża do nas na spacery z psem. Zostawiają samochody na osiedlowym parkingu i idą do lasu.

Problem w tym, że regularnie zdążają się ludzie, którzy pozwalają załatwić grubszą potrzebę swoim pupilom tuż po przyjechaniu - wprost na osiedlowy trawnik. Oczywiście nie w głowie im sprzątanie. Mój ojciec kiedyś nie wytrzymał i poczekał na jedną taką paniusię i podbiegł do auta i „oddał” jej to co jej owczarek zostawił na trawniku.

Szkoda tylko, że przy całej tej złości i adrenalinie pomylił osoby i obrzucił odchodami nową sąsiadkę.

REKLAMA
REKLAMA