Usiedliśmy z ukochaną na ławce przy jeziorze, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Usiedliśmy z ukochaną na ławce przy jeziorze,

Usiedliśmy z ukochaną na ławce przy jeziorze, chłonęliśmy pierwsze wiosenne promienie słoneczne i podziwialiśmy piękny widok. Korzystając z tego, że nikogo nie ma w pobliżu zaczęliśmy się namiętnie całować. Przerwał nam starszy facet, który wyszedł z krzaków za nami. Zapytał czy nie mamy przypadkiem chusteczki. Był kompletnie nagi.
REKLAMA


Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed

Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed całkiem sporą publicznością. Wymyśliłem sobie, że wejdę na spory głośnik i będę śpiewał z niego, bo zrobi to fajne wrażenie.

Podobno wyglądało całkiem spoko, ale większe wrażenie zrobiłem kiedy potknąłem się przy schodzeniu i przywaliłem w ziemię twarzą... wszystko to w samym środku refrenu.

REKLAMA


Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam

Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam już dość absurdalnych zaleceń przełożonych, ale wszystko co dziwiło mnie do tej pory blednie przy pomysłach naszego nowego szefa działu, który bardzo chciałby się wykazać.

Od jutra, co 15 minut mamy obowiązek raportować w korpo-systemie co robiliśmy przez ostatni kwadrans. Tiaaaa... na pewno bardzo poprawi to produktywność.

REKLAMA
REKLAMA