Wyjechałem na parę dni służbowo i poprosiłem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl


REKLAMA
Wyjechałem na parę dni służbowo i poprosiłem

Wyjechałem na parę dni służbowo i poprosiłem moją matkę żeby opiekowała się moją tchórzofretką. Na klatce przykleiłem karteczkę: "Proszę nie dawaj jej chleba, bo się nim bardzo krztusi". Mama zastosowała się do mojej prośby, ale słodki futrzak i tak nie przeżył. Tchórzofretka udławiła się tą karteczką.
REKLAMA


Jechałam do pracy autobusem. Na jednym z

Jechałam do pracy autobusem. Na jednym z przystanków wsiadł podejrzany staruszek w długim płaszczu przeciwdeszczowym, z kapturem na głowie. Na dworze był ukrop, więc od razu pomyślałam sobie, że to podejrzane.

Chwilę później starszy pan zrzucił płaszcz, pod którym nie miał kompletnie nic i zaczął wymachiwać przyrodzeniem. Po tym jak odwrócił się do mnie poznałam, że to mój sąsiad. On również mnie poznał i pomachał mi na przywitanie ręką.

REKLAMA


Byłem na plaży ze znajomymi. Dzień wcześniej

Byłem na plaży ze znajomymi. Dzień wcześniej imprezowaliśmy więc mi się przysnęło. Koło nas latały mewy i ktoś wpadł na genialny pomysł żeby mnie posypać okruchami chleba.

Mewy potrafią naprawdę boleśnie dziobnąć. Efekt jest szczególnie nieprzyjemny jeśli debile zwani przyjaciółmi wysypią Ci większość okruchów na krocze.

REKLAMA


Bite 3 godziny oglądałem filmy na YouTube

Bite 3 godziny oglądałem filmy na YouTube tłumaczące jak szybko ułożyć kostkę Rubika. Po jednym z filmów był komentarz: "Ale czad. Po obejrzeniu układam kostkę w 3 minuty. Mam 12 lat".

Ja mam prawie 30tkę na karku, a mimo obejrzenia tony filmów instruktażowych nadal nie jestem w stanie ułożyć tej pieprz*nej kostki!

REKLAMA


Moja narzeczona często gada przez sen. Czasem

Moja narzeczona często gada przez sen. Czasem ma tak realistyczne sny, że odgrywa w nocy całe scenki. Zawsze mnie to bardzo bawiło, ale dzisiejszej nocy po żywiołowej dyskusji z jakimś potworem wykrzyczała

"Nic z tego, tym razem Ci się nie uda tak łatwo!"i obiema piąstkami przywaliła mi w jajka.

REKLAMA