Odebrałam telefon i zanim zdążyłam cokolwiek - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Odebrałam telefon i zanim zdążyłam cokolwiek

Odebrałam telefon i zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć usłyszałam nerwowy monolog: "Słuchaj, sypiam z Twoim mężem od 7 miesięcy. On się szykuje do zostawienia cię, ale nie ma jaj, więc ja to zrobię za niego. Co Ty na to? Halo?!". Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że rozmawia z opiekunką do dziecka, a matka wyszła na zakupy.
REKLAMA


Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed

Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed całkiem sporą publicznością. Wymyśliłem sobie, że wejdę na spory głośnik i będę śpiewał z niego, bo zrobi to fajne wrażenie.

Podobno wyglądało całkiem spoko, ale większe wrażenie zrobiłem kiedy potknąłem się przy schodzeniu i przywaliłem w ziemię twarzą... wszystko to w samym środku refrenu.

REKLAMA


Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam

Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam już dość absurdalnych zaleceń przełożonych, ale wszystko co dziwiło mnie do tej pory blednie przy pomysłach naszego nowego szefa działu, który bardzo chciałby się wykazać.

Od jutra, co 15 minut mamy obowiązek raportować w korpo-systemie co robiliśmy przez ostatni kwadrans. Tiaaaa... na pewno bardzo poprawi to produktywność.

REKLAMA
REKLAMA