Kiedy kupiliśmy ziemię, dom jedynego sąsiada - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kiedy kupiliśmy ziemię, dom jedynego sąsiada

Kiedy kupiliśmy ziemię, dom jedynego sąsiada nie miał ani jednego okna skierowanego w naszą stronę, więc postanowiliśmy wstawić spore panoramiczne okna. Przez różne komplikacje życiowe wprowadziliśmy się do nowego domu wiele lat po jego wybudowaniu. Sąsiad niecały miesiąc po naszej przeprowadzce wstawił sobie 3 potrójne okna dachowe od naszej strony. Potrafi w nich sterczeć godzinami i po prostu nas obserwować.
REKLAMA


W naszą 3 rocznicę chciałem żonie zrobić wyjątkową

W naszą 3 rocznicę chciałem żonie zrobić wyjątkową niespodziankę. Wziąłem dzień wolny, posprzątałem w domu, kupiłem kwiaty i dobre wino i zająłem się gotowaniem curry, które moja ukochana uwielbia.

Na wejściu usłyszałem "Fuuuuuuu"i wołanie "Kochanie co tak capi, kot znowu się zrzygał?".

REKLAMA


Moja siostra zmaga się z depresją. Od jakiegoś

Moja siostra zmaga się z depresją. Od jakiegoś czasu bierze udział w testach jakichś eksperymentalnych prochów. Gadałem ze szwagrem i on przyznaje, że siostrzyczka naprawdę po nich odżyła, ale leki powodują, że często w nocy lunatykuje i podlewa kwiaty.

Niby nic strasznego, ale z uporem maniaka jego również przez sen traktuje jak roślinę. Wylewa na niego kubek wody jak mu się poszczęści, albo całą konewkę kiedy ma mniej szczęścia po czym kładzie się spać jakby nigdy nic.

REKLAMA
REKLAMA