Zrobiłam szybkie zakupy na śniadanie i - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zrobiłam szybkie zakupy na śniadanie i

Zrobiłam szybkie zakupy na śniadanie i zobaczyłam, że jedzie mój autobus więc pobiegłam i zdążyłam w ostatniej chwili. Autobus był bardzo zatłoczony, a ja wciąż miałam w ręku portfel, ale udało mi się go wrzucić do kieszeni płaszcza, Niestety, jak się okazało w pracy to najwidoczniej nie był mój płaszcz, tylko pani stojącej obok mnie.
REKLAMA


Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed

Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed całkiem sporą publicznością. Wymyśliłem sobie, że wejdę na spory głośnik i będę śpiewał z niego, bo zrobi to fajne wrażenie.

Podobno wyglądało całkiem spoko, ale większe wrażenie zrobiłem kiedy potknąłem się przy schodzeniu i przywaliłem w ziemię twarzą... wszystko to w samym środku refrenu.

REKLAMA


Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam

Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam już dość absurdalnych zaleceń przełożonych, ale wszystko co dziwiło mnie do tej pory blednie przy pomysłach naszego nowego szefa działu, który bardzo chciałby się wykazać.

Od jutra, co 15 minut mamy obowiązek raportować w korpo-systemie co robiliśmy przez ostatni kwadrans. Tiaaaa... na pewno bardzo poprawi to produktywność.

REKLAMA
REKLAMA