Pracuję w ubezpieczeniach i naprawdę mało - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pracuję w ubezpieczeniach i naprawdę mało

Pracuję w ubezpieczeniach i naprawdę mało rzeczy potrafi mnie zaskoczyć. Dzisiaj przyszła do biura Pani z dzieckiem na umówione spotkanie i przepraszała za spóźnienie, ale niespodziewanie musiała zabrać ze sobą dziecko, bo jest chory i nie ma go z kim zostawić. Chłopczyk naprawdę wyglądał bardzo niewyraźnie i potwornie marudził, że źle się czuje podczas całego naszego spotkania. w końcu puścił potwornego pawia, którego mama złapała w locie, a odpryski strzeliły mnie w twarz. Kobieta krzyczała na Młodego, że mógł się jeszcze chwilę powstrzymać, a na mnie, że nie podałam jej odpowiednio szybko wiadra.
REKLAMA


Urodziłam się na wsi i od zawsze uwielbiałam

Urodziłam się na wsi i od zawsze uwielbiałam zwierzęta. Wybór studiów weterynaryjnych był dla mnie oczywistością.

W zeszłym tygodniu zaczęłam mieć poważne problemy z oddychaniem. Okazało się, że jakimś cudem nabawiłam się uczulenia na sierść.

REKLAMA


Moja nastoletnia córka wkręciła dzisiaj

Moja nastoletnia córka wkręciła dzisiaj swojemu 6-letniemu braciszkowi, że w swoje 13 urodziny zamieni się w dziewczynkę bo w naszej rodzinie jest taka przypadłość.

Mimo że od rana wszyscy mu powtarzają, że jego debilna siostra go okłamała (włącznie z nią) młody chodzi przerażony i ciągle płacze, że nie chce być dziewczynką.

REKLAMA
REKLAMA