Pracuję w ubezpieczeniach i naprawdę mało - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pracuję w ubezpieczeniach i naprawdę mało

Pracuję w ubezpieczeniach i naprawdę mało rzeczy potrafi mnie zaskoczyć. Dzisiaj przyszła do biura Pani z dzieckiem na umówione spotkanie i przepraszała za spóźnienie, ale niespodziewanie musiała zabrać ze sobą dziecko, bo jest chory i nie ma go z kim zostawić. Chłopczyk naprawdę wyglądał bardzo niewyraźnie i potwornie marudził, że źle się czuje podczas całego naszego spotkania. w końcu puścił potwornego pawia, którego mama złapała w locie, a odpryski strzeliły mnie w twarz. Kobieta krzyczała na Młodego, że mógł się jeszcze chwilę powstrzymać, a na mnie, że nie podałam jej odpowiednio szybko wiadra.
REKLAMA


Schodzę rano do salonu, a tam nasz 15-letni syn

Schodzę rano do salonu, a tam nasz 15-letni syn śpi na kanapie. Zdziwiony zapytałem go czemu nie śpi u siebie w pokoju.

Wytłumaczył, że zamierza wynajmować swój pokój studentom przez parę miesięcy, żeby zarobić na swój wymarzony komputer i przyzwyczaja się do spania na kanapie. Synalek nie potrafi zrozumieć dlaczego mamy z tym problem i się nie zgadzamy.

REKLAMA


Dowód na to, że prezentowy amok potrafi do

Dowód na to, że prezentowy amok potrafi do reszty wysączyć z nas poczucie logiki i rozsądku? Proszę bardzo! Kilka dni temu wybierałam książki na prezenty dla znajomych. Po wytypowaniu odpowiedniej książki przyszło mi na myśl, że powinnam dowiedzieć się, ile za nią zapłacę, zanim pójdę do kasy.

W tamtym momencie, według mnie jedynym na to sposobem było zapytanie o to jednego z pracowników księgarni. Sprzedawca uśmiechnął się, wziął ode mnie książkę, obrócił ją i przeczytał cenę napisaną wyraźnie na okładce. Cenę, która widnieje na każdej książce, zawsze.

REKLAMA


Od wielu lat moim marzeniem jest napisanie

Od wielu lat moim marzeniem jest napisanie książki, ale ze strachu przed kompletną katastrofą literacką zawsze znajdywałam miliony wymówek żeby się za to nie zabrać. Postanowiłam w końcu się przełamać i zaczęłam wymyślać fabułę.

Nikomu o tym nie powiedziałam, nawet mężowi, dlatego jak przyłapał mnie na przeglądaniu imion (dla bohaterów) to od razu uznał, że jestem w ciąży. Bardzo się ucieszył, stwierdził, że to tłumaczy dlaczego tak ostatnio przytyłam i zanim mu zdążyłam cokolwiek wyjaśnić zaczął obdzwaniać rodzinę i znajomych.

REKLAMA


W trakcie kąpieli kichnąłem potężnie. Odrzut był

W trakcie kąpieli kichnąłem potężnie. Odrzut był taki, że przywaliłem twarzą w ścianę, a szampon naleciał mi do oczu. Próbując go gorączkowo wypłukać, poślizgnąłem się na mydle i uderzyłem potylicą w drugą ścianę.

Próbowałem się czegoś chwycić, żeby się nie wywrócić, ale chwyciłem za pokrętło od temperatury wody... i przestawiłem na istny wrzątek. Na koniec i tak się wywaliłem i obiłem sobie tyłek.

REKLAMA
REKLAMA