Zaswędziały mnie jajka. Korzystając z tego, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zaswędziały mnie jajka. Korzystając z tego,

Zaswędziały mnie jajka. Korzystając z tego, że byłem sam w biurze postanowiłem się podrapać na szybko. Rozpiąłem spodnie, zacząłem się drapać gdzie trzeba... i wtedy bez pukania do biura wparowała mi szefowa. Od razu założyła, że się zabawiałem sam ze sobą w godzinach pracy i dała mi do wyboru zwolnienie dyscyplinarne albo natychmiastowe odejście za porozumieniem stron. Komukolwiek bym się nie żalił - żona, rodzina, znajomi - nikt mi nie chce uwierzyć, że naprawdę po prostu się drapałem.
REKLAMA


W naszą 3 rocznicę chciałem żonie zrobić wyjątkową

W naszą 3 rocznicę chciałem żonie zrobić wyjątkową niespodziankę. Wziąłem dzień wolny, posprzątałem w domu, kupiłem kwiaty i dobre wino i zająłem się gotowaniem curry, które moja ukochana uwielbia.

Na wejściu usłyszałem "Fuuuuuuu"i wołanie "Kochanie co tak capi, kot znowu się zrzygał?".

REKLAMA


Moja siostra zmaga się z depresją. Od jakiegoś

Moja siostra zmaga się z depresją. Od jakiegoś czasu bierze udział w testach jakichś eksperymentalnych prochów. Gadałem ze szwagrem i on przyznaje, że siostrzyczka naprawdę po nich odżyła, ale leki powodują, że często w nocy lunatykuje i podlewa kwiaty.

Niby nic strasznego, ale z uporem maniaka jego również przez sen traktuje jak roślinę. Wylewa na niego kubek wody jak mu się poszczęści, albo całą konewkę kiedy ma mniej szczęścia po czym kładzie się spać jakby nigdy nic.

REKLAMA
REKLAMA