Pracuję jako konsultant na infolinii - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pracuję jako konsultant na infolinii

Pracuję jako konsultant na infolinii dostawcy internetu. Wczoraj zadzwoniła babeczka zbulwersowana, że znowu jej nie działa WiFi. Parę szybkich pytań i udało się namierzyć w czym problem. Była w odwiedzinach u rodziny w innym mieście, a próbowała się połączyć z routerem stojącym u niej w domowej sypialni. Musiałem jeszcze wysłuchać steku wyzwisk, bo "oszukujemy niczego nieświadomych ludzi".
REKLAMA


Moja teściowa jest bardzo flegmatyczną,

Moja teściowa jest bardzo flegmatyczną, zdystansowaną osobą. Taki ma charakter i mi to nigdy nie przeszkadzało, ale problem pojawił się kiedy pojawiły się w naszej rodzinie dzieci.

Zdaniem dzieciaków babcia jest dziwna i czasami nawet trochę się jej boją, a ona za wszystko obwinia mnie, bo jej zdaniem buntuję dzieci przeciwko niej. Te święta szykują się wyjątkowo udanie po tym jak

mały Tadzio na pytanie co by chciał dostać od zająca odpowiedział: "Prawdziwy pistolet żebym mógł Cię zastrzelić"a mała Kaja powiedziała: "Jakąś fajniejszą babcię".

REKLAMA


Wprowadziliśmy się do nowego sąsiedztwa. Poszłam

Wprowadziliśmy się do nowego sąsiedztwa. Poszłam rano pobiegać i w pewnym momencie dołączył do mnie kundelek radośnie merdając ogonem. Chwilę później babeczka za płotem zaczęła wołać: "Cezar, Cezar gdzie jesteś?".

Krzyknęłam jej, że biega na ulicy przed domem. Obdarzyła mnie i wściekłym spojrzeniem i obrażona powiedziała, że woła syna. To by było na tyle, jeśli chodzi o zacieśnianie stosunków z nowymi sąsiadami.

REKLAMA
REKLAMA