Spadłem z drabiny. Mój młodszy brat podbiegł - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Spadłem z drabiny. Mój młodszy brat podbiegł

Spadłem z drabiny. Mój młodszy brat podbiegł do mnie, ale nie po to żeby zapytać czy wszystko ze mną w porządku tylko po to żeby rzucić się na mnie z wyskoku krzycząc "FATALITY!". Złamał mi nogę, jemu oczywiście nic się nie stało. Dopiero wówczas rodzice przyznali mi rację, że chyba jednak brat za dużo gra w brutalne gry na konsoli.
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA