Mój brat instalował mi system na prywatnym - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój brat instalował mi system na prywatnym

Mój brat instalował mi system na prywatnym laptopie. Facet 40 lat, ale poczucie humoru jak u nastolatka więc ustawił mi hasło dostępu na "lubiewd*pe". Wiele razy miałam je zmienić, ale ostatecznie się przyzwyczaiłam i zostało. Niedawno pojawiły się problemy z pamięcią RAM i oddałam go do serwisu. Siedzę sobie w biurze i dzwoni serwisant z pytaniem o hasło, a w tle słychać u niego jakieś hałasy więc ja prawie krzycząc krzyczę do słuchawki "lubiewd*pe". Życie w biurze nagle zamarło, a wszystkie oczy skupiły się na mnie...
REKLAMA


Wpadłam z niespodzianką do biura mojego

Wpadłam z niespodzianką do biura mojego męża i zobaczyłam koronkowe stringi leżące na wierzchu. Wkurzyłam się niesamowicie, ale on się zarzekał, że to jego. W życiu nie słyszałam tak głupiej wymówki - aż mi słów zabrakło.

Na moje nieszczęście założył je żeby udowodnić, że faktycznie pasują idealnie. Chyba wolałabym jednak, żeby te stringi zostawiła u niego kochanka!

REKLAMA


Moja babcia zapytała mnie dzisiaj gdzie jest

Moja babcia zapytała mnie dzisiaj gdzie jest dziadek. Zdziwiła mnie niesamowicie tym pytaniem, bo staruszek umarł 7 lat temu.

Powiedziałam jej, ale nie chciała uwierzyć - jej zdaniem dziadek zdradza ją na mieście, a ja próbuję go kryć.

REKLAMA
REKLAMA