Zatrudniono u nas w firmie prześliczną - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zatrudniono u nas w firmie prześliczną

Zatrudniono u nas w firmie prześliczną dziewczynę. Bardzo mi się podoba, ale ciągle nie mam odwagi zagadać. Ostatnio jechaliśmy sami w windzie i pomyślałem sobie, że winda mogła by się zaciąć bo byłaby to doskonała okazja do flirtu. Ktoś u góry wysłuchał moich modłów, ale dość opacznie. Winda zacięła się na trzecim piętrze, a śliczna koleżanka wysiadła na drugim...
REKLAMA


Moja teściowa jest bardzo flegmatyczną,

Moja teściowa jest bardzo flegmatyczną, zdystansowaną osobą. Taki ma charakter i mi to nigdy nie przeszkadzało, ale problem pojawił się kiedy pojawiły się w naszej rodzinie dzieci.

Zdaniem dzieciaków babcia jest dziwna i czasami nawet trochę się jej boją, a ona za wszystko obwinia mnie, bo jej zdaniem buntuję dzieci przeciwko niej. Te święta szykują się wyjątkowo udanie po tym jak

mały Tadzio na pytanie co by chciał dostać od zająca odpowiedział: "Prawdziwy pistolet żebym mógł Cię zastrzelić"a mała Kaja powiedziała: "Jakąś fajniejszą babcię".

REKLAMA


Wprowadziliśmy się do nowego sąsiedztwa. Poszłam

Wprowadziliśmy się do nowego sąsiedztwa. Poszłam rano pobiegać i w pewnym momencie dołączył do mnie kundelek radośnie merdając ogonem. Chwilę później babeczka za płotem zaczęła wołać: "Cezar, Cezar gdzie jesteś?".

Krzyknęłam jej, że biega na ulicy przed domem. Obdarzyła mnie i wściekłym spojrzeniem i obrażona powiedziała, że woła syna. To by było na tyle, jeśli chodzi o zacieśnianie stosunków z nowymi sąsiadami.

REKLAMA
REKLAMA