Ekipa przeprowadzkowa przyjechała do sąsiadów - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ekipa przeprowadzkowa przyjechała do sąsiadów

Ekipa przeprowadzkowa przyjechała do sąsiadów dzień wcześniej niż sąsiad mówił, ale uznałem, że plany się zmieniły. Czterech facetów ładowało ciężkie pudła na pakę mimo siarczystego mrozu, więc zaniosłem im termos z herbatą. Wyraźnie ich to speszyło i chwilę później pojechali "po jedzenie na stację". Dopiero kiedy wrócił sąsiad dowiedziałem się, że to żadna ekipa do przeprowadzek - to byli zwykli złodzieje.
REKLAMA


Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed

Nasz zespół muzyczny dawał koncert przed całkiem sporą publicznością. Wymyśliłem sobie, że wejdę na spory głośnik i będę śpiewał z niego, bo zrobi to fajne wrażenie.

Podobno wyglądało całkiem spoko, ale większe wrażenie zrobiłem kiedy potknąłem się przy schodzeniu i przywaliłem w ziemię twarzą... wszystko to w samym środku refrenu.

REKLAMA


Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam

Pracuję w dużej korporacji. Od dawna mam już dość absurdalnych zaleceń przełożonych, ale wszystko co dziwiło mnie do tej pory blednie przy pomysłach naszego nowego szefa działu, który bardzo chciałby się wykazać.

Od jutra, co 15 minut mamy obowiązek raportować w korpo-systemie co robiliśmy przez ostatni kwadrans. Tiaaaa... na pewno bardzo poprawi to produktywność.

REKLAMA
REKLAMA