Ekipa przeprowadzkowa przyjechała do sąsiadów - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ekipa przeprowadzkowa przyjechała do sąsiadów

Ekipa przeprowadzkowa przyjechała do sąsiadów dzień wcześniej niż sąsiad mówił, ale uznałem, że plany się zmieniły. Czterech facetów ładowało ciężkie pudła na pakę mimo siarczystego mrozu, więc zaniosłem im termos z herbatą. Wyraźnie ich to speszyło i chwilę później pojechali "po jedzenie na stację". Dopiero kiedy wrócił sąsiad dowiedziałem się, że to żadna ekipa do przeprowadzek - to byli zwykli złodzieje.
REKLAMA


Mam ostatnio tyle pracy, że dopada mnie coraz

Mam ostatnio tyle pracy, że dopada mnie coraz większe zmęczenie i irytacja na szefostwo.

Licząc na pocieszenie napisałem do dziewczyny, że czuje się w potrzasku i obawiam się, że marnuję najlepszy okres swojego życia na pracę bez perspektyw.

Odpisała, że właśnie do niej dotarło, że dokładnie ta się czuje w naszym związku.

REKLAMA


Mieszkamy na obrzeżu miasta przy lesie i sporo

Mieszkamy na obrzeżu miasta przy lesie i sporo ludzi przyjeżdża do nas na spacery z psem. Zostawiają samochody na osiedlowym parkingu i idą do lasu.

Problem w tym, że regularnie zdążają się ludzie, którzy pozwalają załatwić grubszą potrzebę swoim pupilom tuż po przyjechaniu - wprost na osiedlowy trawnik. Oczywiście nie w głowie im sprzątanie. Mój ojciec kiedyś nie wytrzymał i poczekał na jedną taką paniusię i podbiegł do auta i „oddał” jej to co jej owczarek zostawił na trawniku.

Szkoda tylko, że przy całej tej złości i adrenalinie pomylił osoby i obrzucił odchodami nową sąsiadkę.

REKLAMA
REKLAMA