W moim mieście raz na jakiś czas przyznawane - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W moim mieście raz na jakiś czas przyznawane

W moim mieście raz na jakiś czas przyznawane są mieszkania do remontu na koszt przyszłego najemcy. Staramy się o nie już 10 lat, ciągle mieszkając z 2 dzieci na wynajętym. W tym roku się wreszcie udało! Wystarczy wpłacić kaucję, odebrać klucze i zacząć remont. Tylko, że mamy na to określony czas, a mąż właśnie stracił pracę. Właściciel wynajętego mieszkania nie chce słyszeć o przesunięciu płatności, nie mamy od kogo pożyczyć pieniędzy, a czas ucieka. Obawiam się, że nasze szczęście jest raczej pechem.
REKLAMA


Postanowiliśmy urządzić naszej 4-letniej

Postanowiliśmy urządzić naszej 4-letniej córce imprezę urodzinową z prawdziwego zdarzenia. Tworzyłam z młodą listę gości kiedy zaproponowała tą ładną panią, z którą tata bawi się w chowanego na golasa kiedy ja wyjeżdżam służbowo.

REKLAMA


Egzaminator oblał mnie na egzaminie na

Egzaminator oblał mnie na egzaminie na prawko bo zatrzymałam się na środku skrzyżowania mimo, że miałam pierwszeństwo. Nie wiedziałam, że to jest ważniejsze od uniknięcia zderzenia z babą, która wjechała na skrzyżowanie na czerwonym i uderzyła w auto, które dopiero co jechało na pasie obok nas.

REKLAMA
REKLAMA