Przedstawiłem rodzicom dziewczynę. Mogłem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Przedstawiłem rodzicom dziewczynę. Mogłem

Przedstawiłem rodzicom dziewczynę. Mogłem poczekać z tym trochę dłużej bo jedną z pierwszych "ciekawostek"jakimi pochwaliła się moja matka było to, że wie kiedy się zabawiam sam ze sobą. Zamiast szybko zmienić temat głupio zapytałem niby jak. Moja mama z rozbrajającą szczerością odpowiedziała: "Siedzisz godzinę na kiblu, a jak wychodzisz to nic nie śmierdzi".
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA