Nasza 6-letnia córka jest olbrzymią fanką - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nasza 6-letnia córka jest olbrzymią fanką

Nasza 6-letnia córka jest olbrzymią fanką programów kulinarnych. Ostatnio zażyczyła sobie na kolację Boeuf Stroganow z pieprzowym fettuccine i domową pietruszką w przeciwnym razie nie będzie nic jadła. Coraz trudniej ją przekonać, że to nierealne prośby bo sama gotuje już nie gorzej ode mnie. Zazwyczaj jak opowiada o jedzeniu muszę później doczytywać w internecie co właściwie do mnie powiedziała.
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA