Późnym wieczorem wracałem od znajomych i - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Późnym wieczorem wracałem od znajomych i

Późnym wieczorem wracałem od znajomych i minął mnie koleś w średnim wieku, zupełnie nagi z mieczem w ręce. Przeraziłem się nie na żarty, ale facet zdawał się nawet mnie nie dostrzegać. Chwilę później podbiegła do mnie kobieta i zapytała, czy nie widziałem przypadkiem jej lunatykującego męża. Bał bym się spać z kimś takim w jednym domu!
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA