Mam taką przypadłość, że strasznie mi w nocy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam taką przypadłość, że strasznie mi w nocy

Mam taką przypadłość, że strasznie mi w nocy ciepło, ale nie umiem spać bez przykrycia więc po prostu śpię nago. Mojemu kotu coś odwaliło i liże mnie w różnych miejscach nad ranem. Dzisiaj w nocy naprawdę niewiele mnie dzieliło przed zawałem - ok 3 w nocy kot zaczął mnie lizać po odbycie. Strach, który mi towarzyszył tuż po przebudzeniu jest nie do opisania.
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA