Kolega z pracy od początku mojej pracy się - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kolega z pracy od początku mojej pracy się

Kolega z pracy od początku mojej pracy się na mnie uwziął i nieustannie mi dokuczał i docinał. Jestem przysłowiową szarą myszką, nieumiejącą się obronić i zazwyczaj po prostu starałam się go unikać. W zeszłym tygodniu po kolejnym głupim docinku coś we mnie pękło i nawrzeszczałam na niego tak że pół biura straciło na dłużej mowę. Dzień później facet przyszedł do mnie i powiedział, że nigdy w życiu nic go tak nie podnieciło jak moja złość. Od wtedy jest dla mnie niezwykle miły i nieustannie pyta czy zostanę jego Panią, bo on chce być moim niewolnikiem...
REKLAMA


Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle

Byłam na domówce u koleżanki. Byłam nieźle spita kiedy przypomniało mi się, że mam dla niej coś w aucie. Poszłam na parking, wracam, a tam zamknięte drzwi. Zaczęłam się dobijać do drzwi i krzyczeć rzeczy typu "Wpuśćcie mnie debile"i "To nie jest śmieszne". Dopiero kiedy drzwi otworzył mi bardzo zdziwiony pan w średnim wieku dotarło do mnie, że pomyliłam dom.

REKLAMA


Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego

Wróciłam z 2-miesięcznego, zagranicznego kontraktu. Byłam niesamowicie stęskniona za rodziną. Mąż mnie wycałował, córka się wtuliła, a pies dostał prawdziwego szału z radości. Jak zareagował mój nastoletni syn? Przyjrzał mi się starannie i powiedział: "Jejku, nigdy nie zwróciłem uwagi, że masz aż tyle zmarszczek!"

REKLAMA
REKLAMA