Przez ostatnie miesiące pracowałem jako - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Przez ostatnie miesiące pracowałem jako

Przez ostatnie miesiące pracowałem jako szef parunastu-osobowego zespołu nad kluczowym dla naszej firmy projektem.

Na samym początku prezes obiecywał wielkie premie i awanse dla wszystkich zaangażowanych. W zeszłym tygodniu oddaliśmy projekt i okazał się olbrzymim sukcesem. Przypomniałem dzisiaj nieśmiało prezesowi o jego obietnicy i zaznaczyłem, że ludzie bardzo czekają na bonusy i awansy bo przez wiele miesięcy pracowali bardzo ciężko i ponadnormatywnie.

Prezes udał szczere zdziwienie i powiedział tylko, że zadowolony klient i dobra kondycja finansowa firmy chyba powinna wszystkim wystarczyć i więcej mam nie podejmować tematu bo źle się to dla mnie skończy.
REKLAMA


Mamy psa. Ostatnio kupiłam mu takie specjalne

Mamy psa. Ostatnio kupiłam mu takie specjalne dropsy z witaminami, o smaku śmietankowym.

Zauważyłam, że trochę za szybko znikały i pomyślałam, że moja dziesięcioletnia córka dawała mu dodatkowe za moimi plecami.

No cóż, pomyliłam się nieco - córka sama je zjadała.

REKLAMA


Wystawiłem szczerą i kulturalną, ale

Wystawiłem szczerą i kulturalną, ale negatywną opinię o pewnym sprzedawcy na Allegro. Tydzień później dostałem wielką i wypchaną kopertę od tegoż sprzedawcy. Pomyślałem, że to jakiś upominek w ramach przeprosin za fatalną obsługę. Otworzyłem kopertę, a z niej wysypała się niesamowita ilość konfetti.

Sprzątanie tego to była istna masakra, a wciąż po paru tygodniach znajduję pierd*lone konfetti w najdziwniejszych miejscach w mieszkaniu.

REKLAMA
REKLAMA