Moja młodsza siostra naoglądała się horrorów - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja młodsza siostra naoglądała się horrorów

Moja młodsza siostra naoglądała się horrorów i nieco stępiła swoją wrażliwość. Wczoraj zdechł jej szczurek, więc mama zapakowała go do eleganckiego pudełka po kosmetykach i poczekała na młodszą, wracającą ze szkoły, aby mogła pożegnać się z przyjacielem.

Młodsza wydawała się być poruszona, spytała czy może go jeszcze raz podtrzymać, a łzy z oczu ciekły jej jak groch. Mama dyskretnie wycofała się z jej pokoju, mówiąc jej żeby po pożegnaniu zapakowała szczurka do pudełka i je zakleiła taśmą. Młodsza po kilku minutach przyniosła zaklejone pudełko, które zostało z honorami pochowane pod drzewem w ogrodzie.

Wieczorem przyszła babcia i bardzo młodszej współczuła, przynajmniej do momentu, kiedy młodsza pokazała jej pozostawiony na pamiątkę odcięty szczurzy ogonek. Babci (i nie tylko) zrobiło się słabo...
REKLAMA


Zauważyłam niezłego przystojniaka w kawiarni

Zauważyłam niezłego przystojniaka w kawiarni czytającego książkę. Podeszłam do niego i zapytałam co czyta.

Odpowiedział, że "Jak nie wtykać nosa w cudze sprawy"autorstwa "Pierd*l się". Normalnie jestem mistrzynią podrywu.

REKLAMA


Byłam dziś w sklepie świadkiem

Byłam dziś w sklepie świadkiem (i uczestnikiem) takiej sytuacji: Kobieta z dzieckiem stoją w kolejce do kasy i żebrają, proszą ludzi o złotówkę czy dwie.

Dziecko bardzo chce wafelka za 80 groszy, ale mama odmawia, mówiąc, że nie czas na słodycze, bo trzeba kupić chleb i na batona nie starczy (dodam, że nic nie położyła na taśmę). Wzięłam więc tego batona i podałam chłopcu, mówiąc, że zapłacę. Kobieta odparła, że woli dostać tę złotówkę, a nie batona dla synka, bo brakuje jej do chleba. Dałam jej też złotówkę, bo to przecież prawie nic.

Kiedy nadeszła ich kolej, kobieta zamiast poprosić o chleb powiedziała cicho do kasjerki "Marlboro czerwone setki pani da"po czym zapłaciła, wyszła i tyle. Aha, no i oczywiście dziecko batonika nie dostało.

REKLAMA
REKLAMA