Moja dziewczyna kończyła ostatnio po nocach - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja dziewczyna kończyła ostatnio po nocach

Moja dziewczyna kończyła ostatnio po nocach dodatkowy projekt i była tak zmęczona, że prawie psiknęła sobie lakierem do włosów prosto w twarz (chciała psiknąć jakąś wodą odświeżającą czy innym cudem).

Wpadła w panikę bo była przekonana, że od oparów straciła wzrok. Całe zamieszanie wynikło z tego, że była tak nieprzytomna, że założyła obie soczewki kontaktowe na jedno oko.
REKLAMA


Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał,

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta.

Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.

REKLAMA


Mój facet pracuje tuż obok firmy, w której można

Mój facet pracuje tuż obok firmy, w której można zamówić kubki, koszulki i inne przedmioty na imprezy czy promocje. Przez telefon poskarżyła mu się, że szefowa znowu przyczepiła się do mnie bez powodu i mam jej serdecznie dość. Robi to ostatnio regularnie.

W domu ukochany wręczył mi koszulkę z nadrukiem: "Moja szefowa to głupia źdz*ra!". Pewnie, że to prymitywne, ale jak mi to poprawiło humor. Z uśmiechem na twarzy poszłam w niej pobiegać. Zgadnijcie na kogo wpadłam 100 metrów od klatki?

REKLAMA
REKLAMA