W trakcie lockdownu mój mąż z nudów zaczął - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W trakcie lockdownu mój mąż z nudów zaczął

W trakcie lockdownu mój mąż z nudów zaczął unowocześniać nasz system multimedialny. Kupił nowe nagłośnienie, dysk sieciowy dostępny ze wszystkich urządzeń domowników i parę innych pierdół - m.in. cyfrową ramkę na zdjęcia. Ustawił ją tak, że wyświetlała losowe zdjęcia z jego komputera.

Przyszli do nas moi rodzice na kawę i pech chciał, że akurat wtedy zaczęły się wyświetlać zdjęcia jego byłych. Nagich. Ojciec się ucieszył, matka zarumieniła, ale zanim zdążyli to jakoś skomentować zaczęły się wyświetlać foty jakiegoś kolesia. Również nagie.
REKLAMA


Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał,

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta.

Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.

REKLAMA


Mój facet pracuje tuż obok firmy, w której można

Mój facet pracuje tuż obok firmy, w której można zamówić kubki, koszulki i inne przedmioty na imprezy czy promocje. Przez telefon poskarżyła mu się, że szefowa znowu przyczepiła się do mnie bez powodu i mam jej serdecznie dość. Robi to ostatnio regularnie.

W domu ukochany wręczył mi koszulkę z nadrukiem: "Moja szefowa to głupia źdz*ra!". Pewnie, że to prymitywne, ale jak mi to poprawiło humor. Z uśmiechem na twarzy poszłam w niej pobiegać. Zgadnijcie na kogo wpadłam 100 metrów od klatki?

REKLAMA
REKLAMA