Mąż prowadzi gabinet dentystyczny dla dzieci. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mąż prowadzi gabinet dentystyczny dla dzieci.

Mąż prowadzi gabinet dentystyczny dla dzieci. Ma świetne podejście do małych pacjentów, ale czasem nawet on jest bezradny w obliczu ich strachu. Szczególnie kiedy trafi się dwóch chłopców, którzy się wzajemnie nie znoszą.

Jeden siedzi w poczekalni z paroma innymi oczekującymi, a drugi drze się wniebogłosy w środku żeby nastraszyć nielubianego kolegę. Mąż twierdzi, że bardzo skutecznie mu się to udało, a kolejni przerażeni i krzyczący pacjenci straszyli nowo-przybyłych - takie zaklęte koło strachu. Znam go już od 25 lat, ale nigdy nie widziałam go tak wyprowadzonego z równowagi jak tego dnia!
REKLAMA


Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał,

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta.

Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.

REKLAMA


Mój facet pracuje tuż obok firmy, w której można

Mój facet pracuje tuż obok firmy, w której można zamówić kubki, koszulki i inne przedmioty na imprezy czy promocje. Przez telefon poskarżyła mu się, że szefowa znowu przyczepiła się do mnie bez powodu i mam jej serdecznie dość. Robi to ostatnio regularnie.

W domu ukochany wręczył mi koszulkę z nadrukiem: "Moja szefowa to głupia źdz*ra!". Pewnie, że to prymitywne, ale jak mi to poprawiło humor. Z uśmiechem na twarzy poszłam w niej pobiegać. Zgadnijcie na kogo wpadłam 100 metrów od klatki?

REKLAMA
REKLAMA