Zawsze marudziłam mężowi, że koleżanka z biura - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zawsze marudziłam mężowi, że koleżanka z biura

Zawsze marudziłam mężowi, że koleżanka z biura mi regularnie przeszkadza, ale odkąd razem przeszliśmy na pracę zdalną najzwyczajniej za nią tęsknię.

Mąż potrafi przez pół dnia nagrywać swoje bąki po czym wrzucać to do jakiejś apki miksującej i z dumą "tworzy"z tego muzykę.

Kiedy nie wytrzymuję i pytam czy nie ma przypadkiem pracy obraża się, bo przecież od rana pracuje non-stop i może sobie chyba zrobić chwilkę przerwy.
REKLAMA


Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał,

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta.

Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.

REKLAMA


Mój facet pracuje tuż obok firmy, w której można

Mój facet pracuje tuż obok firmy, w której można zamówić kubki, koszulki i inne przedmioty na imprezy czy promocje. Przez telefon poskarżyła mu się, że szefowa znowu przyczepiła się do mnie bez powodu i mam jej serdecznie dość. Robi to ostatnio regularnie.

W domu ukochany wręczył mi koszulkę z nadrukiem: "Moja szefowa to głupia źdz*ra!". Pewnie, że to prymitywne, ale jak mi to poprawiło humor. Z uśmiechem na twarzy poszłam w niej pobiegać. Zgadnijcie na kogo wpadłam 100 metrów od klatki?

REKLAMA
REKLAMA