Moje córki robiły przetwory z babcią. Kiedy po nie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moje córki robiły przetwory z babcią. Kiedy po nie

Moje córki robiły przetwory z babcią. Kiedy po nie przyjechałam z dumą zaprezentowały efekt ich pracy. Jak tylko zobaczyłam słoiki z nalepkami "drzem pożeczkowy"i "żórawina"to ze śmiechem powiedziałam że chyba wiem kto robił nalepki.

Teściowa odparła: "Ja a co?". Teraz jest na mnie obrażona, bo jej zdaniem celowo zrobiłam z niej idiotkę przed własnymi wnukami.
REKLAMA


Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał,

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta.

Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.

REKLAMA


Mój facet pracuje tuż obok firmy, w której można

Mój facet pracuje tuż obok firmy, w której można zamówić kubki, koszulki i inne przedmioty na imprezy czy promocje. Przez telefon poskarżyła mu się, że szefowa znowu przyczepiła się do mnie bez powodu i mam jej serdecznie dość. Robi to ostatnio regularnie.

W domu ukochany wręczył mi koszulkę z nadrukiem: "Moja szefowa to głupia źdz*ra!". Pewnie, że to prymitywne, ale jak mi to poprawiło humor. Z uśmiechem na twarzy poszłam w niej pobiegać. Zgadnijcie na kogo wpadłam 100 metrów od klatki?

REKLAMA
REKLAMA