W zeszłym roku moja dobra koleżanka, która bardzo - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W zeszłym roku moja dobra koleżanka, która bardzo

W zeszłym roku moja dobra koleżanka, która bardzo mocno ulega wpływom i "modom"uznała, że skoro wszyscy jeżdżą do Meksyku to musi być tam fantastycznie i ona też musi tam pojechać, bo jej instagram bez zdjęcia z Meksyku jest nic nie warty.

Z racji takiej, że na brak funduszy nie narzeka, niewiele myśląc kupiła bilety. Zdziwiona jej nagłą decyzją, zapytałam, jak sobie wyobraża tam pobyt, skoro nie zna kompletnie języka, na co ona odpowiedziała, że będzie czytać z ruchu warg. Wróciła zniesmaczona, że "nie szło się tam z nikim normalnie dogadać"...
REKLAMA


Schodzę rano do salonu, a tam nasz 15-letni syn

Schodzę rano do salonu, a tam nasz 15-letni syn śpi na kanapie. Zdziwiony zapytałem go czemu nie śpi u siebie w pokoju.

Wytłumaczył, że zamierza wynajmować swój pokój studentom przez parę miesięcy, żeby zarobić na swój wymarzony komputer i przyzwyczaja się do spania na kanapie. Synalek nie potrafi zrozumieć dlaczego mamy z tym problem i się nie zgadzamy.

REKLAMA


Dowód na to, że prezentowy amok potrafi do

Dowód na to, że prezentowy amok potrafi do reszty wysączyć z nas poczucie logiki i rozsądku? Proszę bardzo! Kilka dni temu wybierałam książki na prezenty dla znajomych. Po wytypowaniu odpowiedniej książki przyszło mi na myśl, że powinnam dowiedzieć się, ile za nią zapłacę, zanim pójdę do kasy.

W tamtym momencie, według mnie jedynym na to sposobem było zapytanie o to jednego z pracowników księgarni. Sprzedawca uśmiechnął się, wziął ode mnie książkę, obrócił ją i przeczytał cenę napisaną wyraźnie na okładce. Cenę, która widnieje na każdej książce, zawsze.

REKLAMA


Od wielu lat moim marzeniem jest napisanie

Od wielu lat moim marzeniem jest napisanie książki, ale ze strachu przed kompletną katastrofą literacką zawsze znajdywałam miliony wymówek żeby się za to nie zabrać. Postanowiłam w końcu się przełamać i zaczęłam wymyślać fabułę.

Nikomu o tym nie powiedziałam, nawet mężowi, dlatego jak przyłapał mnie na przeglądaniu imion (dla bohaterów) to od razu uznał, że jestem w ciąży. Bardzo się ucieszył, stwierdził, że to tłumaczy dlaczego tak ostatnio przytyłam i zanim mu zdążyłam cokolwiek wyjaśnić zaczął obdzwaniać rodzinę i znajomych.

REKLAMA


W trakcie kąpieli kichnąłem potężnie. Odrzut był

W trakcie kąpieli kichnąłem potężnie. Odrzut był taki, że przywaliłem twarzą w ścianę, a szampon naleciał mi do oczu. Próbując go gorączkowo wypłukać, poślizgnąłem się na mydle i uderzyłem potylicą w drugą ścianę.

Próbowałem się czegoś chwycić, żeby się nie wywrócić, ale chwyciłem za pokrętło od temperatury wody... i przestawiłem na istny wrzątek. Na koniec i tak się wywaliłem i obiłem sobie tyłek.

REKLAMA
REKLAMA