Moja mama usłyszała w jakiejś audycji radiowej, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl


REKLAMA
Moja mama usłyszała w jakiejś audycji radiowej,

Moja mama usłyszała w jakiejś audycji radiowej, że zmiany skórne u dzieci mogą oznaczać wiadomego wirusa. Wczoraj córka zajadała się u niej malinami. Babcia sama je kupiła, umyła i podała wnuczce, ale jak zobaczyła poplamione ręce to kompletnie odleciała.

Na początku jak chwyciła za telefon i powiedziała, że dzwoni po pogotowie to wszyscy zaczęliśmy się śmiać bo myśleliśmy, że sobie żartuje. Kiedy jednak faktycznie wybrała numer musieliśmy interweniować. Jak emocje opadły moja mam sama stwierdziła, że nie zdawała sobie nawet sprawy w jak wielkim stresie musi ostatnio być skoro nie wpadła na to, że wnuczka jedząc maliny poplami sobie ręce.
REKLAMA


Moja babcia bardzo lubi czytać. Na stare lata

Moja babcia bardzo lubi czytać. Na stare lata odkryła fantastykę i bardzo jej się spodobało. Regularnie podrzucam jej nowe pozycje.

Na jej 91 urodziny kupiłam jej sagę Wiedźmina (8 tomów). Babcia zamiast się ucieszyć to się na mnie obraziła bo przecież zanim doczyta do końca to na pewno umrze...

REKLAMA


Kiedy zaczęłam rozszerzać bobasowi dietę to

Kiedy zaczęłam rozszerzać bobasowi dietę to jak na matkę roku przystało dałam mu gorącą zupę, którą się biedaczek poparzył. Od tamtej pory wyrobiłam sobie odruch - zanim podam coś młodemu wpierw biorę odrobinę na palec i sprawdzam temperaturę i smak.

Dzisiaj rano Kubuś zrobił wielką kupę z resztkami niestrawionego jedzenia. Sama nie wiem czemu, ale zadziałał wspomniany odruch. Zorientowałam się dopiero w momencie oblizywania palca.

REKLAMA


Sąsiadka opowiadała mi wzburzona, że jej syn

Sąsiadka opowiadała mi wzburzona, że jej syn nie potrafi się porządnie umyć i od paru dni ma obowiązek mycia się przy niej.

Potrafiłabym to zrozumieć, gdyby jej syn miał parę lat, ale chłop ma lat 19!

REKLAMA


Mój chłopak regularnie wręcza mi kwiaty bez

Mój chłopak regularnie wręcza mi kwiaty bez okazji. Zawsze wydawało mi się, że to takie romantyczne i słodkie.

Dzisiaj zmieniłam zdanie kiedy dostrzegłam w środku bukietu małą karteczkę, a w środku liścik "Spoczywaj w pokoju babciu". Chłopak mieszka niedaleko cmentarza...

REKLAMA