Wiele tu już było historii o wrednych teściowych, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl


REKLAMA
Wiele tu już było historii o wrednych teściowych,

Wiele tu już było historii o wrednych teściowych, a mi się trafiła całkiem spoko. Natomiast teściu od samego powodu z sobie tylko znanych powodów zdaje się mnie nienawidzić. Dogryza mi nieustannie i nawet wielkie awantury z resztą rodziny nie są w stanie go powstrzymać.

Moja sąsiadka, krawcowa uszyła mi kiedyś sukienkę na rodzinną imprezę. Teściu jak mnie zobaczył powiedział: "Niesamowita sukienka, naprawdę świetna. Do tej pory byłem pewien, że nie ma rzeczy, w której byś nie wyglądała tragicznie..."
REKLAMA


Moja babcia bardzo lubi czytać. Na stare lata

Moja babcia bardzo lubi czytać. Na stare lata odkryła fantastykę i bardzo jej się spodobało. Regularnie podrzucam jej nowe pozycje.

Na jej 91 urodziny kupiłam jej sagę Wiedźmina (8 tomów). Babcia zamiast się ucieszyć to się na mnie obraziła bo przecież zanim doczyta do końca to na pewno umrze...

REKLAMA


Kiedy zaczęłam rozszerzać bobasowi dietę to

Kiedy zaczęłam rozszerzać bobasowi dietę to jak na matkę roku przystało dałam mu gorącą zupę, którą się biedaczek poparzył. Od tamtej pory wyrobiłam sobie odruch - zanim podam coś młodemu wpierw biorę odrobinę na palec i sprawdzam temperaturę i smak.

Dzisiaj rano Kubuś zrobił wielką kupę z resztkami niestrawionego jedzenia. Sama nie wiem czemu, ale zadziałał wspomniany odruch. Zorientowałam się dopiero w momencie oblizywania palca.

REKLAMA


Sąsiadka opowiadała mi wzburzona, że jej syn

Sąsiadka opowiadała mi wzburzona, że jej syn nie potrafi się porządnie umyć i od paru dni ma obowiązek mycia się przy niej.

Potrafiłabym to zrozumieć, gdyby jej syn miał parę lat, ale chłop ma lat 19!

REKLAMA


Mój chłopak regularnie wręcza mi kwiaty bez

Mój chłopak regularnie wręcza mi kwiaty bez okazji. Zawsze wydawało mi się, że to takie romantyczne i słodkie.

Dzisiaj zmieniłam zdanie kiedy dostrzegłam w środku bukietu małą karteczkę, a w środku liścik "Spoczywaj w pokoju babciu". Chłopak mieszka niedaleko cmentarza...

REKLAMA